KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13824595
nr 1382 4595
Oidentifierad konstnär. Ekipage. Signerad Morenno. Olja på duk, 51x71 cm, yttermått inklusive ram: 58x78 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 mars 2021
kl 19:14:46
100 kr
150 kr
200 kr